Detailing wnętrz

Nie wynaleziono jeszcze foteli i materiałów, które nie ulegałyby czasowej degradacji, ale dzięki nam wnętrze Twojego samochodu może dłużej cieszyć się nienagannym wyglądem. Wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów. Skóra wygląda nieciekawie? Kolejny raz wylał się kubek soku porzeczkowego? Posiadamy chemię do różnych zabrudzeń! Używamy odkurzacza ekstrakcyjnego, a wspomagamy go urządzeniem parowym. Taka kombinacja daje nieograniczone możliwości dezynfekowania i czyszczenia.

Impregnacja tkanin

Aby dłużej cieszyć się czystością foteli proponujemy impregnację skóry, weluru i alcantary. Rozlane napoje będzie można bardzo łatwo oczyścić przy pomocy chusteczki papierowej. Na tkaniny aplikujemy specjalne środki, które zwiększają częstotliwość występowania cząsteczek (są mniejsze, niż cząsteczki wody).

Ozonowanie wnętrza

W samochodzie istnieje wiele źródeł pożywienia dla roztoczy i bakterii - od rozciętego naskórka po okruchy z pokarmów. Są one świetnie izolowane od świata zewnętrznego, a warunki panujące w środku auta sprzyjają ich rozwojowi. Ozon w dużym stężeniu jest niebezpieczny dla człowieka, lecz zabija wszystkie bakterie. Dlatego podczas utleniania pojazdu nie można przebywać w jego wnętrzu, a po jednej sesji ozonowania trzeba porządnie wywietrzyć samochód. Sesja trwa około 30 minut, więc z powodzeniem można wykonać tę usługę od ręki.

Pielęgnacja elementów plastikowych oraz winylowych

Czas nie oszczędza także elementów wnętrza auta. Promienie UV dostające się do środka powodują postępujące płowienie elementów deski rozdzielczej, boczków zamontowanych do drzwi, a także wycieraniu się kierownicy. Pielęgnacja polega na oczyszczaniu elementów i na aplikacji specjalnych środków, które mają za zadanie utrzymać wnętrze auta w nienagannej czystości.

Miotk Auto SPA                  ul. Kobierzyńska 124              Kraków - Ruczaj            

 T:537 820 680     

Copyright ©  2017 Miotk Auto SPA